Firma Trade Option s. r. o. se zabývá návrhy, výrobou a prodejem dětských župánků. Přestože byla firma formálně založena v roce 2016, má již za sebou několik let své existence. První verze dětských župánků jsme vyrobili v roce 2012. Autorkou střihu je Hana Tiskiewic, která pochází z Česka, ale trvale žije v USA. Kupujete si tedy americký výrobek s českým srdcem. Původním záměrem Hanky ovšem nebylo zahájit komerční výrobu většího rozsahu. Pouze se snažila nabídnout svým dětem, a později i dětem svých známých a příbuzných, župánek, který by odpovídal dětským potřebám.  A to jak po stránce estetické, tak po bezpečnostní. Naše župánky nejsou zmenšeninou županu pro dospělé, protože děti prostě nejsou zmenšeninou dospělých. Vývoj našich župánků je od začátku opravdu promyšlený.   Proto si našly své majitele nejen mezi známými a příbuznými.

 

Originalitu župánků dokazuje i úspěšná registrace v americkém patentovém systému chránícím duševní vlastnictví a získaná ocenění na prestižních amerických veletrzích – např. Zlatá medaile z mezinárodního veletrhu INPEX 2012 v Pittsburgu za originální design výrobku.

Zupanky_062.jpg

Dětské župánky prodáváme  v USA již několik let. 

Výhodou župánků, které prodáváme v USA pod označením DOODLE TOWEL®, je nejen jejich invenční design, ale zejména bezpečnostní střih, který zabraňuje samovolnému přišlápnutí okraje županu dítětem a tudíž zabraňuje nechtěným pádům našich nejmenších dítek.

Dětské župany jsou k dostání v několika barevných designech, které rozvíjejí fantazii dítěte.

cena.jpg